Język angielski 09.04

Dzieci słuchają piosenki o owadach i zwierzątkach wiosennych i próbują ją zaśpiewać.

Zadanie do piosenki - pokoloruj tylko te zwierzątka, które występują w nagraniu, uzupełnij brakujące elementy, dorysuj owady bądź zwierzęta których nie ma na obra

Kolorowanka

Zajęcia zdalne 09.04.

Dzień dobry w piątek!!!

1. Żabki dzisiaj zaczniemy od obejrzenia filmu o tym w jaki sposób można spędzać wolny czas:

1. Teraz trochę utrwalimy dzielenie słów na sylaby i głoski. Pobawcie się trochę w gry interaktywne, które znajdują się w linkach poniżej.Jeżeli nie macie możliwości pograć to poproście rodziców aby pobawili się z Wami w dzielenie słów na sylaby i głoski.

1. Następnie wykonajcie karty pracy

Karta pracy- wykonajcie taką kartę pracy na stronie 65 - policzcie przedmioty w każdej ramce, zaznaczcie ich liczbę w pustych okienkach i dokończcie ozdabiać ramki.

Karta pracy- wykonajcie takie karty pracy na stronach 66 i 67 - wykonajcie zadania według polecenia.

1. Nadszedł czas na ćwiczenia gimnastyczne.

1. Spacer z krokomierzem – próby bicia rekordu rodzinnego. Czas na spacer!!!! Rodzinne spacerowanie to jest to!

Dziękujemy Żabki za wytrwałą pracę w tym tygodniu!!!