Grupa III Pszczółki

Najbliższe wydarzenia:

- 06.02.2020 - Bal Karnawałowy. Prosimy o przygotowanie przebrań dla dzieci

DRODZY RODZICE!!

W ramach programu własnego „Kim będę, gdy dorosnę? – poznajemy zawody naszych rodziców”, 11 grudnia 2019r.  odwiedzi nas Fotograf – Tata Agatki, który przybliży dzieciom tajniki zawodu fotografa. Przy okazji Pan Przemek, zrobi dzieciom zimową sesję zdjęciową, w związku z tym prosimy o  elegancki ubiór dzieci. Będzie możliwość zakupu zdjęć.

Zachęcamy rodziców do aktywnego włączenia się w realizację programu i zaprezentowanie wykonywanego przez siebie zawodu w naszej grupie.

Ubieramy choinkę

Rozpoczynamy przedświąteczny czas. Nasza sala zmienia swój wygląd. Dziś wspólnie przystroiliśmy choinkę, teraz tylko czekać na odwiedziny Mikołaja :D

Wróżby i zabawy andrzejkowe

Choć przyjęło się, że wróżby andrzejkowe dotyczą głównie naszych przyszłych mężów :D, to przecież liczy się przede wszystkim dobra zabawa. Dlatego andrzejki są również obchodzone w przedszkolach. My również przy tej okazji świetnie się bawiliśmy....