Grupa III Pszczółki

- Krystyna Reluga

- Anna Adzinkiewicz

Najbliższe wydarzenia:

- 06.02.2020 - Bal Karnawałowy. Prosimy o przygotowanie przebrań dla dzieci. Koszt jednego dziecka

- 11.02.2020 - Koncert zespołu Limbos. Koszt jednego dziecka 5zł

- 13. 02.2020 - Zajęcia warsztatowe z garncarzem. Koszt jednego dziecka 8zł

DRODZY RODZICE!!

W ramach programu własnego „Kim będę, gdy dorosnę? – poznajemy zawody naszych rodziców”, 11 grudnia 2019r.  odwiedzi nas Fotograf – Tata Agatki, który przybliży dzieciom tajniki zawodu fotografa. Przy okazji Pan Przemek, zrobi dzieciom zimową sesję zdjęciową, w związku z tym prosimy o  elegancki ubiór dzieci. Będzie możliwość zakupu zdjęć.

Zachęcamy rodziców do aktywnego włączenia się w realizację programu i zaprezentowanie wykonywanego przez siebie zawodu w naszej grupie.

Pierwsza wizyta w Bibliotece Barwnej

Dziś wybraliśmy się do biblioteki „ Barwna”.  To była nasza pierwsza wizyta. Po pokonaniu mostu i zabytkowej bramy, dotarliśmy na miejsce. Bardzo miła pani oprowadziła nas po tym bajkowym miejscu. Poznaliśmy barwne  zakątki biblioteki.

Już wiemy gdzie znajdują się płyty z bajkami i piosenkami. Przez chwilę odpoczęliśmy sobie w błękitnej, okrągłej sali, leżąc wygodnie na materacach. Następnie w sali żółtej obejrzeliśmy film „ Charlie i Lola’, którzy skutecznie zachęcili nas do czytania książek. Przeszliśmy między regałami z tysiącem książek, a na koniec znaleźliśmy się w kolorowej sali. Ileż tam było płyt, audiobooków i książeczek dla nas. Na koniec Quiz – bezbłędnie odpowiedzieliśmy na wszystkie pytania dotyczące biblioteki, zabawa z szarfami i obdarowani czerwonymi serduszkami, zakończyliśmy tę fantastyczną wizytę.

Wiemy już jak poruszać się w tym bajkowym miejscu. Tam naprawdę jest kolorowo i bardzo pięknie. Na pewno tam wrócimy…z rodzicami, jest tyle ciekawych książek do przeczytania.

A właśnie… Drodzy Rodzice!!!, u naszych pań znajdują się karty zgłoszenia do biblioteki. Wypożyczając książki zbieramy naklejki z delfinkami, po zebraniu 10, otrzymamy swoją własną pierwszą książeczkę.

14 lutego to wyjątkowy dzień w naszym przedszkolu i grupie.

Dzisiaj mamy Walentynki
miejcie więc wesołe minki.
Uśmiech niech nie znika z twarzy,
i niech każdy sobie marzy,
byśmy się kochali wkoło”.
Wtedy będzie nam wesoło!!!

Już od rana świętowaliśmy „ Walentynki”- jako dzień przyjaźni i życzliwości. Po śniadaniu odwiedziła nas grupa „ Żabek” z panią Anią. Goście ubrani na czerwono- kolor miłości , przyszli z wielkim sercem i życzeniami przyjaźni i wzajemnej życzliwości. To piękne cekinowe serce zostało w naszej sali.

Kiedy będzie nam smutno i przykro, wystarczy przytulić się do niego, a zły nastrój minie.

Teatrzyk w PSW

Pójdźmy wszyscy do stajenki … te o to słowa znalazły odzwierciedlenie  17 grudnia, kiedy to wybraliśmy się na spektakl „Betlejemska droga” w wykonaniu studentów Pedagogiki z Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej. Spektakl bardzo nam się podobał. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i mile spędzony czas.