Aktualności naszej grupy

• 17.06.2019r.- wycieczka do Warszawy;
  • 19.06.2019r.-zakończenie roku szkolnego o godzinie 14.00;

Wizyta w Nadleśnictwie

Dnia 16.05.2019r. wybraliśmy się z wizytą do Nadleśnictwa w Białej Podlaskiej. Dzieci z zainteresowaniem słuchały Pani Leśnik, która opowiadała o przyrodzie, leśnych zwierzętach i roślinności. Dzieci uczyły się rozpoznawać drzewa po liściach, dowiedziały się jakie zwierzęta i ptaki najczęściej zamieszkują bialskie lasy. Utrwaliły sobie również zasady zachowywania się w lesie.

Wycieczka do Jednostki Wojskowej

W dniu 14.05.2019 r. wybraliśmy się na wycieczkę do Jednostki Wojskowej w Roskoszy a dokładnie mieliśmy możliwość zwiedzenia Posterunku radiolokacyjnego. Wycieczka ta była dla nas poznaniem specyfiki pracy zawodu służb mundurowych-żołnierza. Dziękujemy dla Taty Oliwii G. za zorganizowanie nam tej wycieczki.

Miejskie Prezentacje Taneczne...

11 maja b.r. odbyły się Miejskie Prezentacje Taneczne Tańca Narodowego "Polonez 2019" w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 im. Jana Kochanowskiego. Wystąpiło 10 zespołów, w tym dzieci przedszkolne  i młodzież. Uroczystość odbyła się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Michała Litwiniuka. Nasza grupa wspaniale reprezentowała nasze przedszkole.