Grupa V Żabki

Anna Tomczuk

Aktualności:

Wizyta Strażaków

13 listopada odbyła się w naszym przedszkolu próbna ewakuacja, którą obserwowali i oceniali Strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Białej Podlaskiej. Po udanej ewakuacji dzieci oglądały wóz strażacki i przymierzały strój.

Zwiedzanie miasta

W dniu dzisiejszym (4 listopada) dzieci zobaczyły pomnik św. Michała Archanioła, kościół św. Anny i św. Antoniego, Urząd Miasta oraz pomnik J.I. Kraszewskiego.

Spotkanie z policjantem

W naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z policjantem. Tematem spotkania było utrwalenie z dziećmi zasad ruchu drogowego oraz przypomnienie zagadnień dotyczących bezpieczeństwa dzieci w przedszkolu i w domu. Pan policjant, w formie praktycznej, przypomniał podstawowe zasady zachowania się podczas przechodzenia przez jezdnię. Następnie wytłumaczył jak należy zachować się w kontaktach z obcymi ludźmi, jak dbać o bezpieczeństwo własne i innych oraz do kogo zwracać się  o pomoc w sytuacji zagrożenia. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek zaproszonego gościa.