DRODZY RODZICE!!

Dostosowując się do nowych wyzwań, spowodowanych koniecznością pozostania naszych przedszkolaków w domach, na naszej stronie przygotowana została nowa zakładka "Domowe Przedszkole". Będziemy w niej publikować materiały edukacyjne, propozycje spędzania czasu w domu, znajdzie się również coś dla rodziców. Zachęcamy do odwiedzania naszej strony. Każdy znajdzie coś dla siebie :D

Nauczycielki Przedszkola

Zdjęcia z zadaniami można wydrukować lub z pomocą rodzica narysować / napisać na kartce. Kto ma chęć może podzielić się swoją pracą i przesłać nam w wiadomości na messengera lub na adres e-mail :

SÓWKI: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

Wspólny Świat

? Dziś Światowy Dzień Świadomości Autyzmu!
? A tak było dokładnie rok temu...
?Dzisiaj jest inaczej. Mimo wszystko jesteśmy wszyscy razem.

Od lat wspieramy dzieci z autyzmem. Pokażmy, że dzisiaj także o nich pamiętamy. Ubierzcie się w kolorze niebieskim.

Przesyłajcie nam zdjęcia.?
Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie stoją, dziecko, tłum i na zewnątrz

Bialskie Domowe Przedszkole on - line

Prezydent Miasta Pan Michał Litwiniuk oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Białej Podlaskiej zapraszają wszystkie dzieci do udziału w zabawach i lekcjach on-linie na oficjalnym profilu miasta na Facebooku w ramach nowej akcji pt. Bialskie Domowe Przedszkole.

Audycje domowego przedszkola odbędą się :

wtorek-czwartek-sobota godzina 12.00

>>> LINK DO STRONY <<<