DRODZY RODZICE!!

Dostosowując się do nowych wyzwań, spowodowanych koniecznością pozostania naszych przedszkolaków w domach, na naszej stronie przygotowana została nowa zakładka "Domowe Przedszkole". Będziemy w niej publikować materiały edukacyjne, propozycje spędzania czasu w domu, znajdzie się również coś dla rodziców. Zachęcamy do odwiedzania naszej strony. Każdy znajdzie coś dla siebie :D

Nauczycielki Przedszkola

Zdjęcia z zadaniami można wydrukować lub z pomocą rodzica narysować / napisać na kartce. Kto ma chęć może podzielić się swoją pracą i przesłać nam w wiadomości na messengera lub na adres e-mail :

SÓWKI: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zaproszenie do konkursu...."Niezłe ziółko"

Szanowni Państwo,

W imieniu organizatorów zapraszamy dzieci do aktywnego udziału w konkursie „Niezłe ziółko” dotyczącego ziół. Organizatorem Konkursu jest Województwo Lubelskie,                                                    a wszelkich informacji dotyczących konkursu udzielają pracownicy Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich UMWL w Lublinie.                                                                                            Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącym konkursu. Poniżej znajduje się regulamin konkursu  i karta zgłoszenia.

Karta zgłoszenia

Akcja fotograficzna!

Serdecznie dziękujemy rodzicom za liczne włączenie się do akcji "Piękna nasza Polska cała!".

Zapraszamy do obejrzenia filmu z najpiękniejszymi zakątkami naszego kraju.

Minutki z książką - oferta Biblioteki Pedagogicznej w Białej Podlaskiej

Powracamy z czytaniem dla najmłodszych. W każdy piątek (startujemy 8 maja) zapraszamy na transmisję na żywo na facebook biblioteki.

Spędźcie z nami piątkowe majowe przedpołudnia z „Misią i jej małymi pacjentami” Anieli Cholewińskiej-Szkolik.

Link do transmisji: